Дроворуб для заготівлі дров та вугілля
18 10 2019

Рубати дрова руками людини сьогодні зовсім нерозумно, адже це заняття несе в собі величезний ризик травмуватися або завдати шкоди здоров'ю. Саме тому люди придумали спеціальний верстат за допомогою якого швидко і без особливих проблем можна нарубати багато дров. Причому сьогодні за допомогою дроворуба можна заготовити, як для домашнього використання, так і в промислових масштабах.

Рубати дрова Дроворуб

Які бувають дроворуби?

Верстати класифікують в залежності від розташування колоди і типу приводу.

1. По розташуванню колоди дроворуби бувають:

  • горизонтальні. Колода лежить нерухомо в шлюзі, ніж рухається на нього. Або колода укладається в горизонтальний шлюз і штовхається в напрямку ножа. Перевагою таких машин є їх універсальність і безпека. Такі дроворуби можна використовувати, як для домашнього користування, так і для професійного.

  • вертикальні. Колода фіксується вертикально, зверху на нього штовхається ніж. Іноді поліна з криво відпиляними чурбаками доводитися тримати вручну, що призводить до порушень техніки безпеки.

    Дроворуб горизонтальний

2. В залежності від типу приводу дроворуби бувають:

  • привід від електродвигуна

  • привід від бензинового двигуна

  • з комбінованим приводом

Дрова та вугілля

За допомогою колуна можна з легкістю розрубати поліно до 64 см в довжину і 50 см в діаметрі. Продуктивність дроворуба становить 30 куб. метрів готових дров за зміну. Використовуючи верстат для різання полін, ви зможете заготовити дрова або вугілля не тільки для власних потреб, а й для промислових цілей, наприклад - на продаж.

Дрова порубані дроворубом

Дроворуб відео обзор

Компанія Arpal виробляє дроворуби з горизонтальним типом розташування колоди всіх видів приводу. Вибрати собі колун з гарантією 12 місяців ви можете у нас в каталозі.

distance
нагору