Завод ARPAL - український виробник подрібнювачів гілок та щепорізів.

З 2013 року ми виробляємо обладнання для утилізації та переробки деревних відходів. Нашими клієнтами є приватний сектор, комунальні підприємства, фермерські і лісові господарства, арбористи та інші підприємства. Завдяки поєднанню висококваліфікованих фахівців і відмінного сервісу, нам вдалося завоювати довіру тисячів клієнтів в Україні та по всьому світі.

Ми задаємо стандарти якості обладнання у сфері переробки деревних відходів. Завдяки постійним інноваціям ми рухаємо галузь вперед. Обладнання ARPAL успішно експортується до Європи, Азії та Австралії. Продукція представлена дилерською мережею розташованою в 12 країнах світу.  Ми готові співпрацювати з представниками з будь-якого куточка земної кулі, а також запропонувати вигідні умови для дилерів.

Команда ARPAL - це молоді, кваліфіковані та досвідчені спеціалісти, які постійно розвиваються та забезпечують безперервний розвиток підприємства. У нас працюють професійні інженери, слюсарі, зварювальники, шліфувальники, фрезерувальники, оператори станків з ЧПК, термісти, фарбувальники, збиральники, логісти, фахівці з обслуговування клієнтів та спеціалісти з маркетингу. 

 

Розробкою подрібнювачів гілок та щепорізів займаються наші інженери-конструктори. Вони також відповідальні за постійне удосконаленням конструкції подріюнювачів, впровадження нових технологій виробництва та оптимізацію існуючих.

Подрібнювач, як будь-який механізм, складається з деталей. Для досягнення якісної та безперебійної роботи, ми приділяємо багато уваги саме якості виконання деталей.

Завод ARPAL має великий парк сучасного обладнання необхідного для виробництва якісних подрібнювачів. Зокрема це станки з числовим програмним керуванням ЧПК, використання яких дозволяють досягти деталей стабільно високої якості. 

На заводі обладнана ділянка термообробки, де ножі та шестерні нагріваються на сучасній установці струмами високої частоти, а потім гартуються в рідині і проходять процес відпуску у муфельній печі. Завдяки цьому процесу значно збільшується робочий ресурс ножів наших подрібнювачів, а також вони мають достатню твердість, щоб впоратись з різними видами деревини.

Для вирізання заготовок з металу ми використовуємо сучасні верстати з ЧПК, для лазерного розкрою листового металу та труб.

Деталі подрібнювача покриваються порошковою фарбою. Ця технологія дозволяє зберігати привабливий зовнішній вигляд подрібнювача навіть після декількох років роботи, а також значно продовжує термін служби конструкції.

На заводі обладнані ділянки для зварювання та збирання конструкції подрібнювачів. Спеціалісти зі зварювання забезпечують якісні та надійні зварні шви, щоб конструкція була жорстка та могла довго витримувати навантаження в процесі роботи. Бригада збиральників перетворює всі підготовлені раніше деталі в один цілісний механізм - подрібнювач гілок ARPAL.

 

Крім безпосереднього виробництва подрібнювачів в компанії ARPAL працює великий штаб фахівців, які трудяться над забезпеченням заводу всім необхідним, контролем якості виконання на всіх етапах виробництва, а також над найголовнішим - спілкуванням з нашими клієнтами. 

Команда ARPAL - це цілісне прогресивне підприємство, спрямоване на створення якісної техніки, яка приносить користь людям в Україні та по всьому світі. Всі процеси виробництва знаходяться в межах одного заводу та тісно пов’язані з роботою фахівців, які працюють з кінцевим споживачем. Будьте впевнені, ми контролюємо всі етапи роботи, щоб ви отримали задоволення від роботи з подрібнювачами гілок ARPAL!

 

 

 

 

 

distance
нагору