МК-120БД МК-120БД
Монтажная область 1
Ресурс 8
Ресурс 9
Щепорізи
МК-120БД
Тип приводу: Бензинові
Діаметр сировини: 120 мм
Тип приводу: Бензинові
Потужність двигуна: 20 к.с.
Гарантія: 36 місяців

докладніше
МК-170ТР Боковий з гідроподачею МК-170ТР Боковий з гідроподачею
Монтажная область 1
Ресурс 8
Ресурс 9
Тип приводу: BВП трактора
Діаметр сировини: 170 мм
Тип приводу: Тракторний
Мін. потужність двигуна: 50 к.с.
Гарантія: 36 місяців

докладніше
МК-170ТР PRO (Антистрес) МК-170ТР PRO (Антистрес)
Монтажная область 1
Ресурс 8
Ресурс 9
Тип приводу: BВП трактора
Діаметр сировини: 170 мм
Тип приводу: Тракторний
Мін. потужність двигуна: 50 к.с.
Гарантія: 36 місяців

докладніше
МК-170БД Antistress МК-170БД Antistress
Монтажная область 1
Ресурс 8
Ресурс 9
Щепорізи
МК-170БД Antistress
Тип приводу: Бензинові
Діаметр сировини: 170 мм
Тип приводу: Бензинові
Потужність двигуна: 35 к.с.
Гарантія: 36 місяців

докладніше
*ЦІНИ ВКАЗАНІ БЕЗ ВРАХУВАННЯ ПДВ
Клієнти компанії Arpal

Щепоріз - це пристрій, який призначений для подрібнення в паливну або технологічну тріску різних відходів деревообробки (опил, обрізки, горбилі і т.д.), відходів дерев (гілки, верхівки, пеньки, крони) та садових відходів (листя, трави, бур’яну). Технологічна тріска використовується в якості сировини для виробництва різних видів продукції. Паливна застосовується у вигляді палива шляхом процесу спалювання. При подальшій переробці з тріски можливо виробляти паливні гранули і пелети. Тріска може бути використана для копчення в різних коптильнях. Отже, щепоріз знаходить своє застосування найчастіше в сфері деревообробної промисловості, комунальних підприємствах для утилізації дерев, подрібнення листя, трави у саду, лісопильних роботах. Простіше кажучи, тріскодробарка, стане помічником у будь-якому господарстві, де потрібно подрібнити тріску.

Як і будь-який механізм, подрібнювач деревини виконує певні функції. Дробарка для тріски призначена для виконання наступних функцій:

  • Розрізання вихідних матеріалів на дрібні частини.
  • Переробка відходів дерев в тріску практично однакових розмірів.
  • Полегшення процесу утилізації після здійснення зрубу дерев.
  • Подрібнення листя трави, та інших садових відходів.

Щепорізи мають безліч переваг перед іншими пристроями, які призначені для переробки деревних відходів. До головних достоїнств шредера для дерева відносяться:

  • Високий рівень продуктивності.
  • Просте технічне обслуговування.
  • Прийнятні габарити.
  • Придатність до ремонту і надійність.

При покупці щепорезів основними параметрами, які стануть визначальними при виборі певного пристрою стануть: розміри тріски, зручність обслуговування, безпека роботи, рівень продуктивності. Якщо подрібнювач деревини необхідний для отримання палива для будинку, то продуктивність не має значення, тому що механізм працює періодично, а не постійно. На вартість щепорізки впливає тип її двигуна, потужності, а також інші важливі показники агрегату. Подрібнювач деревини може бути з різним типом приводу. Щепорізи можуть бути обладнані бензиновим і електричним приводами а також підключатися від ВВП трактора.

Тракторні

Тракторна дробарка для дерева - це обладнання, яке працює при підключенні до тракторів різних моделей. Такі щепорізки застосовуються для переробки різного сміття і переробки деревини. Переважно, тракторний подрібнювач деревини використовується в лісових галузях і сільськогосподарської промисловості. Для того, щоб правильно підібрати дробарку для тріски слід відштовхуватися від основних параметрів трактора. До них відносяться - потужність двигуна і частота обертання валу, кількість тріски. Важливим також є вага робочих частин подрібнювача щепорубільної машини. Щепорізи може бути навісного і не навісного типів. У навісних як подрібнювачи використовуються барабани або молотки. Якщо говорити простіше, то щепорізку можна використовувати, як на землі, так і на навісі трактора.

Бензинові

У тих місцях, де немає електромережі, ідеальним варіантом для переробки деревини стане бензинова тріскодробарка. Такий агрегат дуже часто знаходить своє застосування в польових умовах, виноградниках і садах великих розмірів. Бензинові подрібнювачі деревини є універсальними в застосуванні. Вони можуть бути використані, як для переробки посушливого матеріалу, так і для роботи зі свіжими деревними відходами.

Для утилізації садових відходів використовують спеціальний подрібнювач листя та трави, який може одразу подрібнювати і деревину. Для високої мобільності вони обладнані бензиновим двигуном.

Електричні

Електричні щепорізи, переважно, використовуються в комунальних сферах. Головними перевагами таких подрібнювачів є екологічна безпека та низький рівень шуму. Це не заважає мешканцям будинків під час роботи даного апарату. Отримана тріска після переробки деревини може використовуватися для відсипання доріжок. Практична і корисна електрична щепорубка має спеціальну ріжучу систему, яка подрібнює траву або інші матеріали. У таких щепорізок є і ніж для отримання тріски. Електричні подрібнювачі дерев мають спеціальний аварійний вимикач, який спрацьовує при аваріях в електромережі.

Щепоріз - користь і незамінність

Для підприємств, які займаються переробкою дерев і для садівників, рекомендуємо купити щепоріз промисловий. Підтримувати сад в гарному стані буде набагато легше, завдяки використанню деревоподрібнювача. Відмінною особливістю щепорізу є демократична ціна. При цьому, економію часу зможе оцінити кожен господар. У нас ви можете замовити будь-який вид агрегатів для подрібнення деревини високої якості. Щепорізи проходять весь процес виробництва на нашому підприємстві. Ми контролюємо кожен етап виробництва. Ви можете замовити щепоріз у нас за найоптимальнішою вартістю і отримати надійний продукт.

Ціни на щепорізи Arpal:

Назва моделіЦіна
Щепоріз бензиновий МБ-60БД
45 000 
Щепоріз бензиновий МС-80БД
55 000 
Щепоріз бензиновий МБ-100БД
94 000 
Щепоріз на трактор МК-120ТР
69 000 
Щепоріз на трактор МК-170ТР PRO (Антистрес)
350 000 
distance
нагору