МК-170ТР PRO (Антистрес)
Щепорізи
МК-170ТР PRO (Антистрес)
BВП трактора
170 мм
Щепоріз МК-170ТР з системою Antistress дискового типу рубає гілки та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...60 мм. Максимальний діаметр гілок 180 мм в залежності від породи та вологості дерева. Вхідний бункер розташовано під кутом 90° до трактора, що дозволяє використовувати його в одній сцепці з причепом. Щепоріз приводиться в дію від ВВП трактора мінімальною потужністю 50 к.с. Щепоріз обладнано гідроподачею сировини на ріжучий механізм.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 2001 мм
Ширина 1171 мм
Висота 2634 мм
Маса 688 кг
Діаметр осі кріплення до трактора 28 мм
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип приводу Тракторний
Макс. діаметр м'якої породи дерева 180 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева 180 мм
Розмір отриманої щепи 5...60 мм
Кількість ножів 4 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАКТОРА
Мін. потужність двигуна 50 к.с.
Макс. оберти на ВВП 540 об/хв
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк

Акція! Замовляйте щепоріз МК-170ТР Antistress і гарантовано отримуйте 2 комплекти ножів в подарунок.

Щепоріз МК-170ТР Antistress дискового типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, рейок, обаполів, ламалей та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…60 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу який подається. Щеподробильна машина МК-170ТР Antistress здатна перерубувати гілки діаметром до 180 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів з шнековою подачею, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети або гранули.

Щепоріз обладнаний системою Antistress. Система відслідковує частоту обертання ріжучого диску та спираючись на цей показник самостійно контролює і регулює подачу сировини. Тобто при подачі товстої сировини, щепоріз затрачає багато зусиль на подрібнення гілки, оберти трактора починають падати, щепоріз це розуміє, сам вмикає реверс і подає гілку назад, оберти трактора відновлюються і подрібнювач подає гілку знову вперед до ріжучого диску.

Оператору тепер потрібно тільки донести гілку до бункера та подати на вальці.  Техніка фактично вміє думати самостійно. Завдяки цьому зростає продуктивність праці, тому що автоматика знає найкращий момент для подачі гілки до ріжучого механізму. В щепорізі без антистресу оператор опирається на свої відчуття, які можуть бути хибними.

Також важливою особливістю є розміщення вхідного бункера щепоріза  під кутом 90° до трактора, що дозволяє використовувати його в одній сцепці з причепом. Подібне розташування бункера буде дуже зручним для комунальних господарств та дорожніх служб, роботу можна проводити не заважаючи транспортному потоку, біля узбіч доріг.

Щепоріз МК-170ТР Боковий

Робочим органом щепоріза МК-170ТР Antistress є диск на якому розміщено чотири ножі, з протилежної сторони диска на ньому розташовані лопаті, які створюють необхідний тиск повітря для того щоб подавати щепу по розтрубу вивантаження (гусаку). Виліт ножів регулюється, що впливає на фракцію щепи. Важливо наголосити, щепа на виході не калібрована. Для подачі сировини на ріжучий механізм МК-170ТР Antistress обладнано барабанами, які працюють від гідравлічної системи щепоріза та не залежать від гідравлічної системи трактора. Швидкість подачі змінюється регулятором потоку масла. Ножі щепоріза виконані зі сталі 6ХВ2С, що значно подовжує термін їх експлуатації. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Щепоріз МК-170ТР Antistress приводиться в дію від ВВП трактора та навішується на стандартну трьохточкову навіску. Мінімальна необхідна потужність трактора для роботи з подрібнювачем гілок складає 50 к.с. Для зʼєднання трактора з подрібнювачем ми рекомендуємо використовувати карданний вал класу Т5 із обгонною та фрикційною муфтою яка захищає подрібнювач гілок та трактор від перевантаження.

Карданный вал с фрикционной муфтой

Для роботи подаючого механізму та пристрою екстреної зупинки трактору не потрібно мати власну гідравлічну систему. МК-170ТР Antistress обладнано власною, незалежною гібравлічною системою і буде працювати з будь-якими тракторами відповідної потужності. 

На щепорізі встановлено розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚. За рахунок підняття щепоріза на сцепці гідравлікою можливо збільшувати висоту завантаження.

Вхідний бункер обладнаний шторкою із прозорого ПВХ матеріалу для захисту оператора від трісок в процесі роботи. На верхній частині бункера встановлено тубус для швидкого доступу до документації та для зберігання інструментів. Для транспортування та зберігання бункер закривається кришкою, що зменшує габарити обладнання. На кришці встановлено ручку безпеки, при натисканні на яку щепоріз зупинить подачу сировини.

Щепоріз МК-170ТР Antistress повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МК-170ТР Antistress. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МК-170ТР Antistress.

Купуючи щепоріз у нас ви отримуєте надійного помічника на шляху до вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотнього  зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору