Щепоріз МК-100БД
Щепорізи
МК-120БД
Бензинові
120 мм
Щепоріз МК-120БД дискового типу рубає гілки та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...50 мм. Максимальний діаметр гілок 120 мм в залежності від породи та вологості дерева. Готова щепа подається через вихідний розтруб під тиском. Щепоріз може змінювати напрямок потоку щепи на 360 градусів. Щепоріз обладнаний бензиновим двигуном потужністю 20 к.с. Обладнання встановлено на сертифікований причіп.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 2535 мм
Ширина 1350 мм
Висота 1300 мм
Маса 315 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип приводу Бензинові
Макс. діаметр м'якої породи дерева 120 мм
Розмір отриманої щепи 5...50 мм
Кількість ножів 4 шт
Макс. оберти на робочих ножах 1650 об/хв
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна 20 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна 3600 об/хв
Марка палива A-92/А-95
Максимальна витрата палива 230 г/к.с.*год
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк

Щепоріз МК-120БД дискового типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 80% отриманої щепи буде розміром 5…50 мм, 20% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу, що подається. Щеподробильна машина МК-120БД здатна перерубувати гілки діаметром до 120 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал, або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети, або гранули.

Робочим органом щепорізу МК-120БД є диск на якому розміщено чотири ножі, з протилежної сторони диску на ньому розташовані лопаті, які створюють необхідний тиск повітря для того, щоб подавати щепу по розтрубу вивантаження (гусаку). Ножі щепоріза виконані зі сталі 6ХВ2С та виконані в формі диску, що значно подовжує термін їх експлуатації, така форма ножів, дозволяє при зношенні одніє кромки, провернути ніж та працювати далі гострою стороною. Крім того, така форма ножів покращує затягування гілки. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Щепоріз МК-120БД обладнаний бензиновим двигуном потужністю 20 к.с. витрата палива якого складає всього 1600 гр/год. Марка двигуна залежить від поставки з-за кордону. Можливі варіанти - WEIMA, Lifan, Loncin. Усі двигуни однакові за потужністю і характеристиками, та перевірені і надійні.  Дані двигуни є одними з найбільш якісних на території України, сервісні центри знаходяться в кожній області. Двигуни захищені від перевантажень спеціальною фрикційною муфтою нашої розробки. На двигуни діє окрема гарантія від виробника терміном на 12 міс.

Щепоріз МК-120БД інтегрований в якісний одноосний причіп таким чином, щоб вхідний бункер був на зручній для оператора висоті. У причепі використовуються німецькі комплектуючі. Рама пичепа оцинкована, для захисту від атмосферного впливу. Причіп сертифікований та може використовуватися на дорогах загального користування.

На щепорізі встановлений розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚.

Щепоріз МК-120БД повністю виготовляється на нашому підприємстві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство измельчителей веток ARPAL

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Порошковая покраска измельчителей веток ARPAL

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МК-120БД. Крім того, ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МК-120БД.

Купуючи щепоріз у нас Ви отримуєте надійного помічника на шляху до Вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору