МБ-60БД
Щепорізи
МБ-60БД
Бензинові
60 мм
Щепоріз МБ-60БД барабанного типу рубає гілки, лозу та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...50 мм. Максимальний діаметр гілок 60 мм в залежності від породи та вологості дерева. Готова щепа подається через вихідний розтруб під тиском. Щепоріз обладнаний бензиновим двигуном потужністю 7 к.с. Щепоріз обладнано колесами для зручності пересування обладнання по території.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 1360 мм
Ширина 510 мм
Висота 840 мм
Маса 93 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип приводу Бензинові
Макс. діаметр м'якої породи дерева 60 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева 40 мм
Розмір отриманої щепи 5...50 мм
Кількість ножів 2 шт
Макс. оберти на робочих ножах 2400 об/хв
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна 7 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна 3600 об/хв
Марка палива A-92/А-95
Максимальна витрата палива 230 г/к.с.*год
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк

Щепоріз МБ-60БД барабанного типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, лози та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…50 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу, який подається. Щеподробильна машина МБ-60БД здатна перерубувати гілки діаметром до 60 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал, або добриво для рослин.

Основною відмінністю щепорізу МБ-60БД є принцип його дії, робочим органом є барабан на якому розташовано 2 ножі на всю довжину барабана, барабан обертається зі швидкістю близько 2400 об/хв. Завдяки чому створюється необхідний тиск повітря для того щоб подати щепу по розтрубу вивантаження. Ножі щепоріза виготовлені зі сталі 6ХВ2С. В обовʼязковому порядку ножі проходять термообробку на сучасній установці ТВЧ.

Термообработка ножей на ТВЧ


Щепоріз МБ-60БД обладнаний бензиновим двигуном потужністю 7 к.с. витрата палива якого складає всього 400 гр/год. Марка двигуна залежить від поставки. Можливі варіанти - WEIMA, Lifan, Loncin. Усі двигуни однакові за потужністю і характеристиками, вони перевірені і надійні.  Дані двигуни є одними з найбільш якісних на території України, сервісні центри знаходяться в кожній області. Двигуни захищені від перевантажень спеціальною фрикційною муфтою нашої розробки. На двигуни діє окрема гарантія від виробника терміном на 12 міс.

Щепоріз МБ-60БД обладнаний пневматичними колесами для зручності пересування щепорізу по території.

Щепоріз МБ-60БД повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкції подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МБ-60БД. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МБ-60БД.

Купуючи щепоріз у нас ви отримуєте надійного помічника на шляху до вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору