Прибиральна техніка
Подрібнювач пеньків ПГ-40БД
Бензинові
Подрібнювач пеньків ARPAL PG-40BD призначений для швидкого та ефективного зачищення пеньків звичайних та найтвердіших порід дерев. Подрібнювач справляється із найскладнішими пеньками без використання хімічних засобів. Крім того, вам не потрібно мати в господарстві трактор чи іншу спеціалізовану техніку. PG-40BD легко вміщається в кузов фургона, або мікроавтобуса.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина:
1816 мм
Ширина:
738 мм
Висота:
1310 мм
Маса:
130 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Глибина зрізу пенька:
350 мм
Висота зрізу пенька:
350 мм
Матеріал зубів:
Карбід вольфраму
Кількість зубів:
8 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна:
16 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна:
3600 об/хв
Марка палива:
А-92
Витрата палива:
800 г/год

Подрібнювач пеньків ARPAL PG-40BD призначений для швидкого та ефективного зачищення пеньків звичайних та найтвердіших порід дерев. Пенькогриз ідеально підійде для використання комунальними і дорожніми службами, фермерськими господарствами, лісовими господарствами, арбористами. Подрібнювач ефективно справляється із найскладнішими пеньками без використання хімічних засобів. Крім того, вам не потрібно мати в господарстві трактор чи іншу спеціалізовану техніку. PG-40BD легко вміщається в кузов фургона, або мікроавтобуса.

Подрібнювач пеньків ARPAL PG-40BD обладнаний бензиновим двигуном Weima потужністю 16 к.с. розхід пального якого складає всього 800 г/год бензину А-92. Даний двигун є одним із найякісніших на території України, сервісні центри компанії знаходяться у кожній області. Двигун захищений від перенавантажень системою зчеплення.

Робочим механізмом пенькогриза ARPAL PG-40BD є стійкі до зношення зуби з карбіду вольфрама розміщенні на металевому роторі. Зуби є розхідним елементом і легко змінюються після зношування. На подрібнювачі встановлено 8 зубів.

Подрібнювач пеньків ARPAL PG-40BD має регулювання висоти робочої області відносно поверхні. Максимальна глибина зрізу пенька – 35см. Максимальна висота – 35см над рівнем поверхні.

Пенькогриз має ручку зчеплення з допомогою якої можна швидко приводити техніку в дію. Також на ручці знаходиться важіль для регулювання обертів і кнопка для вимикання двигуна. Ручка обладнана ручним гальмом для фіксації положення подрібнювача при коливальному русі.

Для захисту оператора від викиду щепи та шматочків деревини, пенькогриз обладнано захисною шторкою із ПВХ текстилю.

Подрібнювач пеньків PG-40BD повністю виробляється на нашому підприємстві. Ми контролюємо якість всіх етапів нашого виробництва. Перед фарбуванням всі конструкції проходять зачистку та покриваються порошковою фарбою, що значно подовжує термін служби конструкцій.

Ми впевнені в своїх продуктах, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на пенькогриз PG-40BD. Крім того, ми як завод виробник, надаємо як гарантійне так і післягарантійне обслуговування

Купуючи подрібнювач пеньків у нас Ви отримуєте надійного помічника для швидкого та зручного благоустрою ділянки.

Повідомте менеджера компанії про бажання придбати пенькогриз у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього зв'язку прямо зараз.

Клієнти компанії Arpal
distance
нагору