Наша команда формувалась разом із ростом нашого підприємства. На протязі пʼяти років ми зібрали кращих спеціалістів свого спрямування. Над подрібнювачами гілок які поїдуть до Вас працюють слюсарі, зварювальники, токарі, шліфувальники, фрезерувальники, термісти, збиральники та інженери. Всі наші працівники – це група молодих, перспективних людей котрі націлені на результат та борються за якість кожної одиниці подрібнювачів гілок, щепорізів та дровоколів.

Подрібнювачі гілок, щепорізи та дровоколи розробляються нашими молодими та прогресивними інженерами-конструкторами із застосуванням сучасного програмного забезпечення, яке дозволяє прорахувати усі деталі в процесі виробництва подрібнювачів гілок.

  

Процес виробництва подрібнювачів гілок, щепорізів та дровоколів починається із заготівельної ділянки, де відбувається нарізання заготовок на стрічкопильних верстатах.

  

Відрізані заготовки передаються у виробництво токарям та фрезерувальникам (в залежності від виду обробки). Токарі та фрезерувальники нашого підприємства застосовуючи весь свій запас знань та професіоналізм перетворюють грубу заготовку в точну деталь. Після цього деталі передаються в шліфувальну ділянку де відбувається шліфування усіх посадочних поверхонь.

  

Більшість деталей наших подрібнювачів гілок поставлені на масове виробництва завдяки використанню сучасних верстатів з ЧПК. На даному обладнанні працюють молоді спеціалісти, випускники Вінницького Національного Технічного Університету.

  

Операції із листовими металами, з яких виготовляються бункера подрібнювачів гілок та щепорізів, відбуваються на нових листозгинальних верстатах та гільйотинах.

  

Підготовлені листові матеріали передаються висококласним зварювальникам, які зі знанням справи проварюють якісні та надійні зварні шви, надаючи конструкції подрібнювачів жорсткість та надійність.

  

Збирання подрібнювачів гілок, щепорізів та дровоколів відбувається бригадою досвідчених слюсарів-збиральників високої кваліфікації. При збиранні використовуються тільки якісні комплектуючі та деталі які пройшли контроль якості на виробництві.

  

distance
нагору