Щепоріз ARPAL МС-80БД
Щепорізи
МС-80БД
Бензинові
90 мм
Щепоріз МС-80БД комбінованого типу з двома вхідними бункерами призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, лози, листя, кори та інших садових відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. Отримана щепа може бути розміром 15, 20 і 25мм. Обладнаний бензиновим двигуном марки WEIMA потужністю 16 к.с. Щепоріз обладнано колесами для зручності пересування обладнання по території.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 860 мм
Ширина 787 мм
Висота 1390 мм
Маса 120 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип приводу Бензинові
Макс. діаметр м'якої породи дерева 90 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева 50 мм
Розмір отриманої щепи 25, 20, 15 мм
Кількість ножів/молотків 20 шт
Кількість ножів 2 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна 16 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна 3600 об/хв
Марка палива A-92/А-95
Максимальна витрата палива 230 г/к.с.*год
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк

Щепоріз МС-80БД комбінованого типу з двома вхідними бункерами призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, лози, листя, кори, трави та інших садових відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. Отримана щепа калібрується через сита з діаметрами отворів 15, 20 або 25мм. В стандартну комплектацію входить одне сито з діаметром отвору 25мм. Щеподробильна машина МС-80БД здатна перерубувати гілки діаметром до 90 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал, або добриво для рослин.

Основною особливістю МС-80БД є його система завантаження сировини, яка являє собою два бункери. Бункер із верхньою загрузкою призначений для подрібнення листя, кори, трави та садових відходів. Бункер із боковим завантаженням призначений для подрібнення гілок діаметром до 90мм. Вигрузка щепи здійснюється через прямий бункер насипом.

Робочим органом щепорізу МС-80БД є диск на якому розміщено два ножі виконаних зі сталі 6ХВ2С. Та барабан, на якому встановлено 10 молотків та 10 ножів, які подрібнюють сировину до потрібної фракції. Для калібровки розміру щепи, перед відвантажувальним бункером встановлено сито. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Продуктивність щепорізу МС-80БД складає максимально 3 куб.м готової продукції за годину роботи. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі

Щепоріз МС-80БД обладнаний бензиновим двигуном потужністю 16 к.с. витрата палива якого складає всього 800 гр/год. Марка двигуна залежить від поставки. Можливі варіанти - WEIMA, Lifan, Loncin. Усі двигуни однакові за потужністю і характеристиками, вони перевірені і надійні.  Дані двигуни є одними з найбільш якісних на території України, сервісні центри знаходяться в кожній області. Двигуни захищені від перевантажень спеціальною фрикційною муфтою нашої розробки. На двигуни діє окрема гарантія від виробника терміном на 12 міс.

Щепоріз МС-80БД обладнаний пневматичними колесами для зручності пересування щепорізу по території. 

Щепоріз МС-80БД повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкції подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МС-80БД. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МС-80БД.

Купуючи щепоріз у нас ви отримуєте надійного помічника на шляху до вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку прямо зараз.

 

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору