Щепоріз до трактора МК-170ТР
Щепорізи
МК-170ТР з гідроподачею
BВП трактора
170 мм
12 м3/год
Щепоріз МК-170ТР дискового типу рубає гілки та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...60 мм. Максимальний діаметр гілок 170 мм в залежності від породи та вологості дерева. Готова щепа подається через вихідний розтруб під тиском. Щепоріз може змінювати напрямок потоку щепи на 360 градусів. Щепоріз приводиться в дію від ВВП трактора мінімальною потужністю 50 к.с. Щепоріз обладнано гідроподачею сировини на ріжучий механізм.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина: 1650 мм
Ширина: 1150 мм
Висота: 2350 мм
Маса: 610 кг
Діаметр осі кріплення до трактора: 28 мм
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Макс. продуктивність: 12 м3/год
Макс. діаметр м'якої породи дерева: 170 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева: 130 мм
Розмір отриманої щепи: 5...60 мм
Кількість ножів: 4 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАКТОРА
Оберти на ВВП: 540 - 1000 об/хв
Мін. потужність двигуна: 50 к.с.
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк

Акція! Замовляйте щепоріз МК-170 і гарантовано отримуйте 2 комплекти ножів в подарунок.

Щепоріз МК-170ТР дискового типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…60 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу який подається. Щеподробильна машина МК-170ТР здатна перерубувати гілки діаметром до 170 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів з шнековою подачею, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети або гранули.

Робочим органом щепоріза МК-170ТР є диск на якому розміщено чотири ножі, з протилежної сторони диска на ньому розташовані лопаті, які створюють необхідний тиск повітря для того щоб подавати щепу по розтрубу вивантаження (гусаку). Виліт ножів регулюється, що впливає на фракцію щепи. Важливо наголосити, щепа на виході не калібрована. Для подачі сировини на ріжучий механізм МК-170ТР обладнано барабанами, які працюють від гідравлічної системи щепоріза та не залежать від гідравлічної системи трактора. Швидкість подачі змінюється регулятором потоку масла. Ножі щепоріза виконані зі сталі 6ХВ2С, що значно подовжує термін їх експлуатації. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Продуктивність щепорізу МК-170ТР складає максимально 12 куб.м готової продукції за годину роботи. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі.

Щепоріз МК-170ТР приводиться в дію від ВВП трактора та навішується на стандартну трьохточкову навіску. Мінімальна необхідна потужність трактора для роботи з подрібнювачем гілок складає 50 к.с. Для зʼєднання трактора з подрібнювачем ми рекомендуємо використовувати карданний вал класу Т5 із обгонною та фрикційною муфтою яка захищає подрібнювач гілок та трактор від перевантаження.

Карданный вал с фрикционной муфтой

Для роботи подаючого механізму та пристрою екстреної зупинки трактору не потрібно мати власну гідравлічну систему. МК-170ТР обладнано власною, незалежною гібравлічною системою і буде працювати з будь-якими тракторами відповідної потужності. 

На щепорізі встановлено розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚. За рахунок підняття щепоріза на сцепці гідравлікою можливо збільшувати висоту завантаження. Крім того, можна збільшити висоту вихідного раструба шляхом встановлення додаткового подовжувача, який збільшить висоту подачі на 400 мм. 

Вхідний бункер обладнаний шторкою із прозорого ПВХ матеріалу для захисту оператора від трісок в процесі роботи. На верхній частині бункера встановлено тубус для швидкого доступу до документації та для зберігання інструментів. Для транспортування та зберігання бункер закривається кришкою, що зменшує габарити обладнання. На кришці встановлено ручку безпеки, при натисканні на яку щепоріз зупинить подачу сировини.

Щепоріз МК-170ТР повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МК-170ТР. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МК-170ТР.

Купуючи щепоріз у нас ви отримуєте надійного помічника на шляху до вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотнього  зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору