Щепоріз МК-170ТР-Е
Щепорізи
МК-170Е з гідроподачею
Електро
170 мм
12 м3/год
Щепоріз МК-170ТР-Е дискового типу рубає гілки та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...60 мм. Максимальний діаметр гілок 170 мм в залежності від породи та вологості дерева. Готова щепа подається через вихідний розтруб під тиском. Щепоріз може змінювати напрямок потоку щепи на 360 градусів. Щепоріз приводиться в дію від електричного двигуна потужністю 30 кВт. Щепоріз обладнано гідроподачею сировини на ріжучий механізм.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина: 2400 мм
Ширина: 1800 мм
Висота: 2500 мм
Маса: 950 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Макс. продуктивність: 12 м3/год
Макс. діаметр м'якої породи дерева: 170 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева: 130 мм
Розмір отриманої щепи: 5...60 мм
Кількість ножів: 4 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна: 30 кВт
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк

Акція! Замовляйте щепоріз МК-170ТР-Е і гарантовано отримуйте 2 комплекта ножів в подарунок.

Щепоріз МК-170ТР-Е дискового типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…60 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу який подається. Щеподробильна машина МК-170ТР-Е здатна перерубувати гілки діаметром до 170 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів з шнековою подачею, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети або гранули.

Робочим органом щепоріза МК-170ТР-Е є диск на якому розміщено чотири ножі, з протилежної сторони диска на ньому розташовані лопаті, які створюють необхідний тиск повітря для того щоб подавати щепу по розтрубу вивантаження (гусаку). Виліт ножів регулюється, що впливає на фракцію щепи. Важливо наголосити, щепа на виході не калібрована. Для подачі сировини на ріжучий механізм МК-170ТР-Е обладнано барабанами, які працюють від гідравлічної системи щепоріза та не залежать від гідравлічної системи трактора. Швидкість подачі змінюється регулятором потоку масла. Ножі щепоріза виконані зі сталі 6ХВ2С, що значно подовжує термін їх експлуатації. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Продуктивність щепорізу МК-170ТР-Е складає максимально 12 куб.м готової продукції за годину роботи. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі.

Щепоріз МК-170Е-TR приводиться в дію від електричного двигуна потужністю 30 кВт.

На щепорізі встановлено розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚. Крім того, можна збільшити висоту вихідного раструба шляхом встановлення додаткового подовжувача, який збільшить висоту подачі на 400 мм. 

Вхідний бункер обладнаний шторкою із прозорого ПВХ матеріалу для захисту оператора від трісок в процесі роботи. На верхній частині бункера встановлено тубус для швидкого доступу до документації та для зберігання інструментів. Для транспортування та зберігання бункер закривається кришкою, що зменшує габарити обладнання. На кришці встановлено ручку безпеки, при натисканні на яку щепоріз зупинить подачу сировини.

Щепоріз МК-170ТР-Е повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МК-170ТР-Е. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МК-170ТР-Е.

Купуючи щепоріз у нас ви отримуєте надійного помічника на шляху до вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотнього  зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору