МК-170БД Antistress
Щепорізи
МК-170БД Antistress
Бензинові
170 мм
Щепоріз МК-170БД з системою Antistress дискового типу рубає гілки та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...60 мм. Максимальний діаметр гілок 180 мм в залежності від породи та вологості дерева. Щепоріз приводиться в дію від бензинового двигуна потужністю 35 к.с. Щепоріз обладнано гідроподачею сировини на ріжучий механізм.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 2834 мм
Ширина 1450 мм
Висота 1481 мм
Маса 830 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип приводу Бензинові
Макс. діаметр м'якої породи дерева 180 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева 180 мм
Розмір отриманої щепи 5...60 мм
Кількість ножів 6 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна 35 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна 3600 об/хв
Марка палива A-92/А-95
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк

Акція! Замовляйте щепоріз МК-170БД Antistress і гарантовано отримуйте комплект ножів в подарунок.

Щепоріз МК-170БД Antistress дискового типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, рейок, обаполів, ламалей та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…60 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу який подається. Щеподробильна машина МК-170БД Antistress здатна перерубувати гілки діаметром до 180 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів з шнековою подачею, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети або гранули.

Щепоріз обладнаний системою Antistress. Система відслідковує частоту обертання ріжучого диску та спираючись на цей показник самостійно контролює і регулює подачу сировини. Тобто при подачі товстої сировини, щепоріз затрачає багато зусиль на подрібнення гілки, оберти двигуна починають падати, щепоріз це розуміє, сам вмикає реверс і подає гілку назад, оберти двигуна відновлюються і подрібнювач подає гілку знову вперед до ріжучого диску.

Оператору тепер потрібно тільки донести гілку до бункера та подати на вальці.  Техніка фактично вміє думати самостійно. Завдяки цьому зростає продуктивність праці, тому що автоматика знає найкращий момент для подачі гілки до ріжучого механізму. В щепорізі без антистресу оператор опирається на свої відчуття, які можуть бути хибними.

Робочим органом щепорізу МК-170БД є диск на якому розміщено шість ножів, з протилежної сторони диску на ньому розташовані лопаті, які створюють необхідний тиск повітря для того, щоб подавати щепу по розтрубу вивантаження (гусаку). Ножі щепоріза виконані зі сталі 6ХВ2С та виконані в формі диску, що значно подовжує термін їх експлуатації, така форма ножів, дозволяє при зношенні одніє кромки, провернути ніж та працювати далі гострою стороною. Крім того, така форма ножів покращує затягування гілки. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ. Для подачі сировини на ріжучий механізм МК-170БД Antistress обладнано барабанами, які працюють від гідравлічної системи щепоріза

Щепоріз МК-170БД обладнаний двоциліндровим, 4-х тактним бензиновим двигуном з повітряним охолодженням, V-Twin. Марка двигуна залежить від поставки. Можливі варіанти -  Lifan, Loncin. Усі двигуни однакові за потужністю і характеристиками, вони перевірені і надійні.  Дані двигуни є одними з найбільш якісних на території України, сервісні центри знаходяться в кожній області. Двигуни захищені від перевантажень спеціальною фрикційною муфтою нашої розробки. На двигуни діє окрема гарантія від виробника терміном на 12 міс.

На щепорізі встановлено розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚.

Вхідний бункер обладнаний шторкою із прозорого ПВХ матеріалу для захисту оператора від трісок в процесі роботи. На верхній частині бункера встановлено тубус для швидкого доступу до документації та для зберігання інструментів. Для транспортування та зберігання бункер закривається кришкою, що зменшує габарити обладнання. На кришці встановлено ручку безпеки, при натисканні на яку щепоріз зупинить подачу сировини.

Щепоріз МК-170БД Antistress повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МК-170БД Antistress. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МК-170БД Antistress.

Купуючи щепоріз у нас ви отримуєте надійного помічника на шляху до вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотнього  зв'язку прямо зараз.

 

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору