Щепорез МК-120ТР
Щепорізи
МК-120ТР
BВП трактора
120 мм
Щепоріз МК-120ТР дискового типу рубає гілки та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...50 мм. Максимальний діаметр гілок 120 мм в залежності від породи та вологості дерева. Готова щепа подається через вихідний розтруб під тиском. Щепоріз може змінювати напрямок потоку щепи на 360 градусів. Щепоріз приводиться в дію від ВВП трактора мінімальною потужністю 24 к.с. Для підключення до трактора необхідний карданний вал Т5 із фрикційною муфтою.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина 1280 мм
Ширина 1290 мм
Висота 1650 мм
Маса 180 кг
Діаметр осі кріплення до трактора 22 мм
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип приводу Тракторний
Макс. діаметр м'якої породи дерева 120 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева 100 мм
Розмір отриманої щепи 5...50 мм
Кількість ножів 4 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАКТОРА
Оберти на ВВП 540 - 1000 об/хв
Мін. потужність двигуна 24 к.с.
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк

Щепоріз МК-120ТР дискового типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…50 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу що подається. Щепо дробильна машина МК-120ТР здатна перерубувати гілки діаметром до 120 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети або гранули.

Робочим органом щепорізу МК-120ТР є диск на якому розміщено чотири ножі, з протилежної сторони диску на ньому розташовані лопаті, які створюють необхідний тиск повітря для того щоб подавати щепу по розтрубу вивантаження (гусаку). Ножі щепоріза виконані зі сталі 6ХВ2С та є двосторонніми, що значно подовжує термін їх експлуатації. В обовʼязковому порядку ножі та інші деталі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Щепоріз МК-120ТР приводиться в дію від ВВП трактора та навішується на стандартну трьох точкову навіску. Мінімальна необхідна потужність трактора для роботи з подрібнювачем гілок складає 24 к.с. Для зʼєднання трактора з подрібнювачем ми рекомендуємо використовувати карданний вал класу Т5 із фрикційною муфтою яка захищає подрібнювач гілок та трактор від перевантаження.

На щепорізі встановлений розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚. За рахунок підняття щепорізу на сцепці гідравлікою можливо збільшувати висоту завантаження. Також вхідний бункер обладнаний шторкою із прозорого ПВХ матеріалу для захисту оператора від трісок в процесі роботи.

Щепоріз МК-120ТР повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МК-120ТР. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МК-120ТР.

Купуючи щепоріз у нас Ви отримуєте надійного помічника на шляху до Вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього  зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard, Оплата

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплат від наступних банків:
Приват Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору