Прибиральна техніка
ОВ-320БД
Бензинові
520 мм
2500м2/год
Ротаційна щітка ARPAL ОВ-320БД призначена для очищення тротуарної плитки, асфальту, бетонних плит, стиків та інших поверхонь від бурьяну, болота, землі, трави та складних забруднень. Щітка обладнана бензиновим двигуном WEIMA 5 к.с. з вертикальним валом.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина:
1000 мм
Ширина:
750 мм
Висота:
1150 мм
Маса:
73 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напрямок обертання щітки:
За годинниковою стрілкою
Ширина робочої області:
520 мм
Матеріал щіток:
Сталь
Макс. продуктивність:
2500м2/год
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна:
5 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна:
3600 об/хв
Марка палива:
А-92
Витрата палива:
400 г/год

Щітка ротаційна ARPAL ОВ-320БД призначена для очищення тротуарної плитки, асфальту, бетонних плит, стиків та інших поверхонь від бур’яну, болота, землі, трави та складних забруднень. Ширина робочої зони щітки – 520 мм. Ротаційна щітка ідельний інструмент для швидкого та акуратного прибирання подвір’я, присадибних ділянок, парків, стадіонів, доріжок та ін. Крім того, щітка ефективно видаляє бур'ян без застосування пестецидів.

Підмітальна машинаПриклад роботи підмітальної щітки ARPAL

Продуктивність моторизованої щітки ARPAL ОВ-320БД становить 2500 метрів квадратних очищеної ділянки за годину роботи. Продуктивність безпосередньо залежить від ступеня забруднення поверхні.

Підмітальна машина ARPAL ОВ-320БД обладнана бензиновим двигуном марки WEIMA потужністю 5 к. с. з вертикальним валом. Витрата палива складає всього 400 гр/год. Даний двигун є одним з найбільш якісних на території України, сервісні центри знаходяться в кожній області. На двигун діє окрема гарантія від виробника терміном на 12 міс.

Робочим елементом підмітальної машини ARPAL ОВ-320БД є спеціальна щетина виконана з металевого троса. Під час роботи щітка не пошкоджує асфальтне покриття, плитку та бетонні поверхні. Щетина є розхідним матеріалом і легко замінюються після зношування.

Для захисту оператора від мілкого каміння та для запобігання сильного розпилення сміття, щітку обланано спеціальною захисною шторкою із ПВХ текстилю, яку в разі потреби є можливість зняти.

Ротаційна щітка ARPAL ОВ-320БД має ручку зчеплення з-за допомогою якої можливо швидко приводити щітку в дію, або зупиняти. Також на ручці розташований важіль для регулювання обертів двигуна.

Підмітальна машина ОВ-320БД повністю виробляється на нашому підприємстві. Ми контролюємо якість всіх етапів нашого виробництва. Перед фарбуванням всі конструкції проходять зачистку та щітка покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін служби конструкцій.

Ми впевнені в своїх продуктах, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щітку ротаційну ОВ-320БД. Крім того, ми як завод виробник, надаємо як гарантійне так і післягарантійне обслуговування

Купуючи ротаційну щітку у нас Ви отримуєте надійного помічника для швидкого та зручного благоустрою ділянки.

Повідомте менеджера компанії про бажання придбати щітку у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього зв'язку прямо зараз.

Клієнти компанії Arpal
нагору