Щепорізи
МС-80БД
Бензинові
90 мм
3 м3/год
Щепоріз МС-80БД комбінованого типу з двома вхідними бункерами призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, лози, листя, кори та інших садових відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. Отримана щепа може бути розміром 15, 20 і 25мм. Обладнаний бензиновим двигуном марки WEIMA потужністю 18 к.с. Щепоріз обладнано колесами для зручності пересування обладнання по території.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина:
1450 мм
Ширина:
787 мм
Висота:
1390 мм
Маса:
105 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Макс. продуктивність:
3 м3/год
Макс. діаметр м'якої породи дерева:
90 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева:
50 мм
Розмір отриманої щепи:
25, 20, 15 мм
Кількість ножів/молотків:
20 шт
Кількість ножів:
2 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна:
18 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна:
3600 об/хв
Марка палива:
А-92
Витрата палива:
800 г/год

Щепоріз МС-80БД комбінованого типу з двома вхідними бункерами призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, лози, листя, кори, трави та інших садових відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. Отримана щепа може бути розміром 15, 20 і 25мм. Щепоріз комплектується 3-ма ситами для зміни фракції подрібненої сировини. Щеподробильна машина МС-80БД здатна перерубувати гілки діаметром до 90 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал, або добриво для рослин.

Основною особливістю МС-80БД є його система завантаження сировини, яка являє собою два бункери. Бункер із верхньою загрузкою призначений для подрібнення листя, кори, трави та садових відходів. Бункер із боковим завантаженням призначений для подрібнення гілок діаметром до 90мм. Вигрузка щепи здійснюється через прямий бункер насипом.

Робочим органом щепорізу МС-80БД є диск на якому розміщено два ножі виконаних зі сталі 6ХВ2С. Та барабан, на якому встановлено 10 молотків та 10 ножів, які подрібнюють сировину до потрібної фракції. Для калібровки розміру щепи, перед відвантажувальним бункером встановлено сито. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Термообработка ножей на ТВЧ

Продуктивність щепорізу МС-80БД складає максимально 3 куб.м готової продукції за годину роботи. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі.

Щепоріз МС-80БД обладнаний бензиновим двигуном марки WEIMA потужністю 18 к.с. розхід пального якого складає всього 800 г/год бензину А-92. Даний двигун є одним із самих якісних на території України, сервісні центри компанії знаходяться у кожній області. Двигун захищений від перевантаження спеціальною фрикційною муфтою нашої розробки. На двигун розповсюджується гарантія від виробника терміном на 12 місяців.

Щепоріз МС-80БД обладнаний пневматичними колесами для зручності пересування щепорізу по території. 

Подрібнювач обладнано зачепом, який застосовується для транспортування щепоріза квадроциклом, або мотоблоком. Зачеп легко знімається, якщо у ньому немає потреби, або для зберігання.

Щепоріз МС-80БД повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство Арпал

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкції подрібнювача.

Покраска измельчителей веток Арпал

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МС-80БД. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МС-80БД.

Купуючи щепоріз у нас ви отримуєте надійного помічника на шляху до вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку прямо зараз.

 

Клієнти компанії Arpal
нагору