Щепорізи
МК-100Е
Електро
100 мм
6 м3/год
Щепоріз МК-100БД дискового типу рубає гілки, рейки, обаполи та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...50 мм. Максимальний діаметр гілок 100 мм в залежності від породи та вологості дерева. Готова щепа подається через вихідний розтруб під тиском. Щепоріз може змінювати напрямок потоку щепи на 360 градусів. Щепоріз обладнаний електричним двигуном потужністю 11 кВт і живленням 380 В. Рама щепоріза має лапи кріплення що дозволяє зафіксувати його на причіп.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина:
1700 мм
Ширина:
1290 мм
Висота:
1650 мм
Маса:
295 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Макс. продуктивність:
6 м3/год
Макс. діаметр м'якої породи дерева:
100 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева:
80 мм
Розмір отриманої щепи:
5...50 мм
Кількість ножів:
4 шт
Макс. оберти на робочих ножах:
835 об/мин
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна:
11 кВт
Макс. оберти на валу двигуна:
3000 об/хв
Напруга живлення:
380 В

Увага! Щепоріз ARPAL МК-100Е підпадає під державну програму часткової компенсації вартості техніки. Уряд компенсує 25% вартості обладнання для виробників сільськогосподарської продукції! Отримайте детальнішу інформацію, зателефонувавши за номером телефону з сайту, або залишивши заявку на зворотній дзвінок!

Щепоріз МК-100Е дискового типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, рейок, обаполів, ламалей та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…50 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу що подається. Щеподробильна машина МК-100Е здатна перерубувати гілки діаметром до 100 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети або гранули.

Робочим органом щепорізу МК-100Е є диск на якому розміщено чотири ножі, з протилежної сторони диску на ньому розташовані лопаті, які створюють необхідний тиск повітря для того щоб подавати щепу по розтрубу вивантаження (гусаку). Ножі щепоріза виконані зі сталі 6ХВ2С та є двосторонніми, що значно подовжує термін їх експлуатації. В обовʼязковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці ТВЧ.

Термообработка ножей на ТВЧ

Продуктивність щепорізу МК-100Е складає максимально 6 куб.м готової продукції за годину роботи. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі.

Щепоріз МК-100Е обладнаний електричним двигуном потужністю 11 кВт із живленням від мережі 380В. На щепорізі встановлено пульт управління двигуном який має систему захисту двигуна від перевантаження. Установка електродвигуна дозволяє використовувати щепоріз всередині приміщень не переймаючись за шкідливі вихлопні гази бензинових приводів.

Щепоріз МК-100Е встановлений на жорстку раму з профільної труби яка має лапи кріплення за допомогою яких можливо закріпити щепоріз на будь-якій зручній поверхні (наприклад автомобільному причепі). На щепорізі встановлений розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚.

Щепоріз МК-100Е повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство измельчителей веток ARPAL

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Порошковая покраска измельчителей веток ARPAL

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МК-100Е. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МК-100Е.

Купуючи щепоріз у нас Ви отримуєте надійного помічника на шляху до Вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього зв'язку прямо зараз.

Клієнти компанії Arpal
нагору