Подрібнювачі кормів
КМ-40БД
Бензинові
Корморізка КМ-40БД призначена для подрібнення стебел кукурудзи, очерету, осоки, кропиви, буряка, качанів кукурудзи, зерна, гілок та інших матеріалів рослинного походження в корм для домашньої худоби, свиней та інших тварин. Подрібнювач кормів обладнаний бензиновим двигуном потужністю 16 к.с. і встановлений на пневматичні колеса, які дозволяють використовувати обладнання в будь-якому місці, без прив'язки до джерела електроенергії.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина:
1531 мм
Ширина:
834 мм
Висота:
1410 мм
Маса:
151 кг
Розміри вхідного отвору:
100х95 мм
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір отриманої щепи:
5, 7, 12, 25 мм
Кількість ножів/молотків:
9 шт
Кількість ножів:
6 шт
Макс. оберти на робочих ножах:
2400 об/хв
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна:
16 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна:
3600 об/хв
Марка палива:
А-92
Витрата палива:
800 г/год

Корморіз КМ-40БД переробляє сировину рослинного походження в корм для тварин, шляхом подрібнення поданої сировини шістьма ножами, які встановлені на двох сталевих дисках, для кожного вхідного бункера. Нарізаний матеріал потрапляє в барабан, де додатково 9 сталевих молотків перебивають сировину до фракції, достатньої для проходу через калібровочне сито, яке встановлено на виході з подрібнювача. Сита змінні і доступні з діаметрами 5 мм, 7 мм, 12 мм, 25 мм і 30 мм. У стандартній комплектації встановлено сито з діаметром отворів 25 мм. Для подрібнення зерна в борошно, можна встановити сито діаметром 7 мм. Для більшої продуктивності, кормоподрібнювач слід використовувати без сита, в такому випадку сировина не буде калібруватися для проходу через сито, коли це не потрібно.

Особливістю кормоподрібнювачів нашого виробництва є два бункера для подачі сировини, що дозволяє працювати з обладнанням одразу двом операторам. Для роботи з зерном, на бункерах встановлені заслінки, які дозволяють регулювати подачу матеріалу в подрібнювач. Для зберігання, або транспортування вхідні бункера складаються і займають мінімальний простір.

Вихід подрібненої сировини відбувається через відвантажувальний жолоб. На відбиваючому щитку і самому жолобі передбачені гаки для навішування мішків. Додатково КМ-40БД можна укомплектувати поворотним жолобом, який повертається на 360 градусів, для відвантаження подрібненої сировини насипом на причіп, або високу ємність.

Ножі кормодробарки КМ-40БД виконані зі сталі 6ХВ2С. В обов'язковому порядку ножі проходять процес термообробки на сучасній установці СВЧ. Молотки виконані із сталі 40Х

Подрібнювач кормів КМ-40БД обладнаний бензиновим двигуном марки WEIMA потужністю 16 к.с. витрата палива якого складає всього 800 г/год бензину марки А-92. Даний двигун є одним з найбільш якісних на території України, сервісні центри компанії знаходяться в кожній області. Двигун захищений від перевантаження спеціальної фрикційною муфтою нашої розробки. На двигун поширюється гарантія від виробника терміном на 12 місяців.

Корморізка КМ-40БД повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість всіх етапів нашого виробництва, всі посадочні поверхні проходять обов'язкове шліфування. Проводиться контроль якості зварних швів.

Перед фарбуванням всі конструкції проходять зачистку. Корморізка покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкції подрібнювача.

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на кормодробарки КМ-40БД. Крім того, ми як завод виробник проводимо гарантійне і післягарантійне обслуговування подрібнювача.

Купуючи дробарку у нас, ви отримуєте надійного помічника в вашому господарстві!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати обладнання в розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв'язку прямо зараз.

Клієнти компанії Arpal
distance
нагору