Дровоколи
ДК-640Е-380
Електро
500 мм
30 м3/зміну
Дровокол ДК-640Е-380 рейкового типу призначений для коління колод будь-яких порід дерева та будь-якої вологості довжиною до 640 мм. Дровокол приводиться в дію від електродвигуна потужністю 2,2 кВт з живленням від мережі 380 В. Штовхач дровокола діє на колоду із зусиллям 12 т, тому дровоколу не страшні ніякі сучки. Час ходу рейки дровокола складає 1,5 с що дозволяє працювати із великою продуктивністю. Рама дровокола має колеса для зручності пересування.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина:
2200 мм
Ширина:
1200 мм
Висота:
1200 мм
Маса:
250 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Макс. продуктивність:
30 м3/зміну
Макс. довжина колоди:
640 мм
Макс. діаметр поліна:
500 мм
Зусилля розколювання:
12 т
Швидкість ходу рейки:
1,5 с
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна:
2,2 кВт
Макс. оберти на валу двигуна:
3000 об/хв
Напруга живлення:
380 В

Дровокол ДК-640Е-380 механічного типу, призначений для коління дров будь-яких порід дерева та будь-якої вологості діаметром до 500мм та довжиною до 640 мм.

Дровокол працює по принципу дії штовхача що приводиться в дію зубчатою рейкою. В процесі роботи дровокол здатний розвивати зусилля до 12 т, що дозволяє справлятися із будь-якими породами деревини та будь-якими сучками. Швидкість ходу рейки дровокола складає всього 1,5 секунд, що набагато швидше ніж швидкість коління аналогічних гідравлічних дровоколів. За рахунок таких характеристик продуктивність дровокола лежить в межах від 15 до 30 куб.м за зміну. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі.

Основним робочим елементом дровокола є ніж об який безпосередньо відбувається процес коління. Ніж дровокола виконаний із високоякісної сталі яка в обовʼязковому порядку проходить процес термообробки на нашому підприємстві за допомогою сучасної установки ТВЧ.

На дровоколі ДК-640Е-380 встановлений електричний двигун потужністю 2,2 кВт який підключається до мережі через магнітний пускач із тепловим реле, яке спрацьовує при критичних навантаженнях. Живлення двигуна дровокола відбувається від мережі 380 В. також на валу електродвигуна дровокола встановлена фрикційна муфта, як додатковий рівень захисту дровокола.

Дровокол ДК-640Е-380 встановлений на жорстку раму з двотавра та профільної труби. На рамі встановлені два пневматичних колеса для зручності переміщення дровокола по території. Стіл дровокола має спеціальні ребра жорсткості, які дозволяють витримувати великі колоди.

Дровокол ДК-640Е-380 повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів. Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Дровокол покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 12 місяців на дровокол ДК-640Е-380. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування Дровокола ДК-640Е-380.

Купуючи дровокол у нас Ви отримуєте надійного помічника на шляху до Вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього зв'язку прямо зараз.

відео відгуки
Клієнти компанії Arpal
нагору