Дровоколи
ДК-640Е-220
Електро
500 мм
30 м3/зміну
Дровокол ДК-640Е-220 рейкового типу призначений для коління колод будь-яких порід дерева та будь-якої вологості довжиною до 640 мм. Дровокол приводиться в дію від електродвигуна потужністю 2,2 кВт з живленням від мережі 220 В. Штовхач дровокола діє на колоду із зусиллям 12 т, тому дровоколу не страшні ніякі сучки. Час ходу рейки дровокола складає 1,5 с що дозволяє працювати із великою продуктивністю. Рама дровокола має колеса для зручності пересування.
Ціна: 39 000грн
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина:
2200 мм
Ширина:
1200 мм
Висота:
1200 мм
Маса:
250 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Макс. продуктивність:
30 м3/зміну
Макс. довжина колоди:
640 мм
Макс. діаметр поліна:
500 мм
Зусилля розколювання:
12 т
Швидкість ходу рейки:
1,5 с
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна:
2,2 кВт
Макс. оберти на валу двигуна:
3000 об/хв
Напруга живлення:
220 В

Дровокол ДК-640Е-220 механічного типу, призначений для коління дров будь-яких порід дерева та будь-якої вологості діаметром до 500мм та довжиною до 640 мм.

Дровокол працює по принципу дії штовхача що приводиться в дію зубчатою рейкою. В процесі роботи дровокол здатний розвивати зусилля до 12 т, що дозволяє справлятися із будь-якими породами деревини та будь-якими сучками. Швидкість ходу рейки дровокола складає всього 1,5 секунд, що набагато швидше ніж швидкість коління аналогічних гідравлічних дровоколів. За рахунок таких характеристик продуктивність дровокола лежить в межах від 15 до 30 куб.м за зміну. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі.

Основним робочим елементом дровокола є ніж об який безпосередньо відбувається процес коління. Ніж дровокола виконаний із високоякісної сталі яка в обовʼязковому порядку проходить процес термообробки на нашому підприємстві за допомогою сучасної установки ТВЧ.

На дровоколі ДК-640Е-220 встановлений електричний двигун потужністю 2,2 кВт який підключається до мережі через магнітний пускач із тепловим реле, яке спрацьовує при критичних навантаженнях. Живлення двигуна дровокола відбувається від мережі 220 В. також на валу електродвигуна дровокола встановлена фрикційна муфта, як додатковий рівень захисту дровокола.

Дровокол ДК-640Е-220 встановлений на жорстку раму з двотавра та профільної труби. На рамі встановлені два пневматичних колеса для зручності переміщення дровокола по території. Стіл дровокола має спеціальні ребра жорсткості, які дозволяють витримувати великі колоди.

Дровокол ДК-640Е-220 повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів. Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Дровокол покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 12 місяців на дровокол ДК-640Е-220. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування Дровокола ДК-640Е-220.

Купуючи дровокол у нас Ви отримуєте надійного помічника на шляху до Вашої енергонезалежності!

нагору