нагору
Ми розвиваємо нашу торгову мережу в усьому світі, заповніть форму, щоб приєднатися до команди ARPAL і продавати обладнання в вашій країні.
Оберіть найближчого до вас дилера

Знайдіть найближчого дилера компанії ARPAL на мапі, або скористайтеся списком країн, в яких є наші представники. Якщо в вашій країні немає дилерів, зверніться безпосередньо до нас на електронну пошту [email protected].

Польша список дилерів:

Подрібнювачі гілок, щепорізи, дровоколи ARPAL

У далекому 2013 року компанія "Арпал" почала свою роботу з виробництва подрібнювачів гілок. Через пару років ми додали до асортименту щепоріз, а в 2018 році - дровокол. У нашому розпорядженні є всі необхідні верстати та інструменти. Ми об'їхали всю країну в пошуках верстатів здатних забезпечити стабільну, високу якість деталей. Команда "Арпал" складається з майстрів своєї справи. Дружній колектив працює як один механізм. Обладнання для переробки деревних відходів дозволяє перетворити гілки, ламелі, горбиль та інше в дрова придатні для опалення.

Головний принцип, яким ми керуємося в початку виробництва будь-якого обладнання для переробки деревини, висока якість деталей з яких складається верстат. Ми не припиняємо удосконалювати подрібнювачі гілок, дроворуби і щепорізи. Практичний досвід наших клієнтів підказує, що можна зробити краще. Сучасні технічні рішення дозволяють покращити експлуатаційні характеристики приладів.

Наша мета - раціональне використання ресурсів. Переробивши гілки, горбиль, ламель, відходи пилорам, ми допомагаємо зробити нашу країну енергонезалежною.

distance