Барабанний щепоріз МС-120БД
Щепорізи
МС-120БД-K
Бензинові
120 мм
12 м3/год
Щепоріз МС-120БД-К комбінованого типу з двома вхідними бункерами призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок, лози, листя, кори, кущів та інших органічних і садових відходів. Щепоріз перетворює сировину в технологічну щепу. Отримана щепа може бути розміром до 25, 35 і 45 мм. Обладнаний двигуном внутрішнього згоряння марки WEIMA потужністю 20 к.с. Подрібнювач встановлений на сертифікований для переміщення по дорогах загального користування одноосний причіп.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина: 2590 мм
Ширина: 1407 мм
Висота: 2000 мм
Маса: 676 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Висота завантаження транспортера: 2,5 м
Макс. продуктивність: 12 м3/год
Макс. діаметр м'якої породи дерева: 120 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева: 100 мм
Розмір отриманої щепи: 25, 35, 45 мм
Кількість ножів/молотків: 60 шт
Кількість ножів: 2 шт
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна: 29 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна: 3600 об/хв
Марка палива: A-92/А-95
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк

Щепоріз МС-120БД-К відноситься до промислового класу машин і є унікальною в своєму роді установкою. Подрібнювач є повністю автономним, не потребує наявності в господарстві трактора і може трансапортуватися безпосередньо до місця роботи. Обладнання не вимагає наявності джерела електроенергії і всі вузли працюють від штатної бензинової силової установки. Відмінною особливістю даної моделі є наявність транспортера, за допомогою якого подрібнену сировину можна одразу відвантажувати в кузов вантажного автомобіля.

Арпал МС-120БД-К чудово підійде для переробки відходів на фермах і підприємствах, які займаються селекцією культурних рослин. З допомогою щепоріза нашого виробництва будь-які органічні відходи з саду, або теплиці можна переробити на якісну мульчу. Обрізки гілок фруктових дерев, виноградна лоза, кущі троянд, шипшини, бадилля однорічних рослин, листя, трава, кора і багато інших матеріалів, які раніше доставляли незручності можна в лічені хвилини подрібнити щепорізами нашого виробництва.

Щепоріз Arpal МС-120БД-К перетворює сировину в технологічну щепу. Отримана щепа калібрується ситом з розміром отвору 25, 35 і 45мм. У стандартну комплектацію входить 1 сито з діаметром отвору 35 мм. Подрібнювач гілок МС-120БД-К здатен рубати гілки діаметром до 120 мм в залежності від вологості і породи дерева. Отримана щепа може бути використана в якості палива для піролізних і твердопаливних котлів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати в ландшафтному дизайні, кулінарії і як мульчуючий матеріал, або добриво для рослин.

Основною особливістю подрібнювача листя і трави МС-120БД-К є його система завантаження сировини, що представляє собою два бункера. Бункер з верхнім завантаженням призначений для подрібнення листя, кори, трави і садових відходів. Бункер з бічним завантаженням призначений для подрібнення гілок діаметром до 120мм. Відвантаження щепи здійснюється з допомогою транспортера з висотою підйому 2,5 метра, для завантаження переробленої сировини в Біг-Бег, причіп, або кузов вантажного автомобіля.

Робочим органом щепоріза МС-120БД-К є диск, на якому розміщені два ножа, виконані з інструментальної сталі 6ХВ2С. І барабан, на якому встановлені 60 молотків, які подрібнюють сировину до потрібної фракції. Для калібрування подрібненої сировини використовується сито, яке встановлено на виході з ріжучої зони механізму. Ножі в обов'язковому порядку  проходять процес термообробки на сучасній ТВЧ установці.

Продуктивність щепоріза МС-120БД-К становить максимально 12 куб.м готової продукції за годину роботи. Продуктивність залежить від якості підготовки сировини і кількості персоналу задіяного в роботі.

Щепоріз МС-120БД-К обладнаний двоциліндровим, v-подібним бензиновим двигуном марки LIFAN потужністю 29 к.с. Даний двигун є одним з найбільш якісних на території України, сервісні центри компанії знаходяться в кожній області. Двигун захищений від перевантаження спеціальною фрикційною муфтою нашої розробки. На двигун поширюється гарантія від виробника терміном на 12 місяців. 

Щепоріз МС-120БД-К встановлений на якісний сертифікований причіп з німецькими комплектуючими. Платформа обладнана упорами, які опускаються перед роботою і надають додаткову стійкість обладнанню. Причіп одноосний і може використовуватися на дорогах загального користування без додаткової категорії посвідчення водія. Вага обладнання разом з причепом становить 676 кг.

В характеристиках подрібнювача МС-120БД-К вказані габарити та маса з причіпом у транспортному положенні: довжина – 2500 мм, ширина – 1405 мм, висота – 2016 мм.

Габарити та маса подрібнювача МС-120БД-К в залежності від положення та наявності причепа.

 

Транспортне положення

Робоче

З ПРИЧІПОМ

БЕЗ ПРИЧІПА

З ПРИЧІПОМ

БЕЗ ПРИЧІПА

Довжина

2500 мм

1738 мм

3985 мм

3134 мм

Ширина

1405 мм

1209 мм

1780 мм

1582 мм

Висота

2016 мм

1477 мм

2599 мм

2076 мм

Вага

676 кг

555 кг

676 кг

555 кг

Щепоріз МС-120БД-К повністю виготовляється на нашому виробництві з використанням сучасних верстатів з ЧПК. Ми контролюємо якість всіх етапів нашого виробництва, всі посадочні поверхні шліфуються в обов'язковому порядку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Перед фарбуванням всі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, яка значно подовжує термін експлуатації конструкції подрібнювача.

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на подрібнювач МС-120БД-К. Крім того, ми як завод виробник проводимо гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування.

Повідомте менеджеру компанії про бажання купити подрібнювач в розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору