Щепоріз МБ-100БД
Щепорізи
МБ-100БД
Бензинові
100 мм
4 м3/год
Щепоріз МБ-100БД барабанного типу рубає гілки та інші деревні відходи на технологічну щепу розміром 5...50 мм. Максимальний діаметр гілок 100 мм в залежності від породи та вологості дерева. Готова щепа подається через вихідний розтруб під тиском. Щепоріз може змінювати напрямок потоку щепи на 360 градусів. Щепоріз обладнаний бензиновим двигуном потужністю 18 к.с. Рама щепоріза обладнана колесами для зручності пересування щепоріза по території.
Технічні параметри
Розширений опис
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ТА МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Довжина: 1450 мм
Ширина: 705 мм
Висота: 1600 мм
Маса: 240 кг
ОСНОВНІ РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Макс. продуктивність: 4 м3/год
Макс. діаметр м'якої породи дерева: 100 мм
Макс. діаметр твердої породи дерева: 80 мм
Розмір отриманої щепи: 5...50 мм
Кількість ножів: 2 шт
Макс. оберти на робочих ножах: 2400 об/хв
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність двигуна: 18 к.с.
Макс. оберти на валу двигуна: 3600 об/хв
Марка палива: A-92/А-95
Максимальна витрата палива: 230 г/к.с.*год
Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк

Щепоріз МБ-100БД барабанного типу призначений для переробки та утилізації методом подрібнення гілок та інших деревних відходів. Щепоріз перетворює сировину у технологічну щепу. До 90% отриманої щепи буде розміром 5…50 мм, 10% вільного розміру, при подрібненні тонких гілок можливо збільшення, або зменшення фракції. Розмір щепи не регулюється і в основному залежить від виду матеріалу що подається. Щепо дробильна машина МБ-100БД здатна перерубувати гілки діаметром до 100 мм в залежності від вологості та породи дерева. Отримана щепа може бути використана як паливо для піролізних та твердопаливних котлів, камінів, печей та інших опалювальних пристроїв. Також щепу можна використовувати як мульчуючий матеріал або добриво для рослин. При подальшій переробці з щепи можливо виготовляти паливні пелети або гранули.

Основною відмінністю щепорізу МБ-100БД є принцип його дії, робочим органом щепорізу є барабан на якому розташовано 2 ножі на всю довжину барабана, барабан обертається зі швидкістю близько 2400 об/хв. Завдяки чому створюється необхідний тиск повітря для того щоб подати щепу по розтрубу вивантаження. Ножі щепоріза виготовлені зі сталі 6ХВ2С. В обовʼязковому порядку ножі проходять термообробку на сучасній установці ТВЧ.

Продуктивність щепорізу МБ-100БД складає максимально 4 куб.м готової продукції за годину роботи. Продуктивність напряму залежить від якості підготовки сировини та кількості персоналу задіяного в роботі.

Щепоріз МБ-100БД обладнаний бензиновим двигуном марки WEIMA потужністю 18 к.с. розхід пального якого складає всього 800 г/год бензину А-92. Даний двигун є одним із самих якісних на території України, сервісні центри компанії знаходяться у кожній області. Двигун захищений від перевантаження спеціальною фрикційною муфтою нашої розробки. На двигун розповсюджується гарантія від виробника терміном на 12 місяців. 

Щепоріз МБ-100БД встановлений на жорстку раму з профільної труби, яка обладнана пневматичними колесами для зручності пересування щепорізу по території. На щепорізі встановлений розтруб вивантаження (гусак), який дозволяє змінювати напрямок потоку щепи в двох площинах та обертається на 360˚.

Щепоріз МБ-100БД обладнаний спеціальною ручкою безпеки, яка розташована на краю вхідного бункера та служить для екстреної зупинки щепоріза під час роботи. Також вхідний бункер обладнаний шторкою із прозорого ПВХ матеріалу для захисту оператора від трісок в процесі роботи.

Щепоріз МБ-100БД повністю виготовляється на нашому виробництві. Ми контролюємо якість усіх етапів нашого виробництва, усі посадочні поверхні проходять обовʼязкову шліфовку. Проводиться контроль якості зварних швів.

Производство измельчителей веток ARPAL

Перед фарбуванням усі конструкції проходять зачистку. Щепоріз покривається порошковою фарбою, що значно подовжує термін експлуатації конструкцій подрібнювача.

Порошковая покраска измельчителей веток ARPAL

Ми впевнені в нашій продукції, тому ми надаємо гарантію 36 місяців на щепоріз МБ-100БД. Крім того ми як завод виробник проводимо гарантійне та пост гарантійне обслуговування щепорізу МБ-100БД.

Купуючи щепоріз у нас Ви отримуєте надійного помічника на шляху до Вашої енергонезалежності!

Повідомте менеджеру компанії про бажання придбати подрібнювач у розстрочку. Зателефонуйте або заповніть форму звортнього зв'язку прямо зараз.

Доставка і оплата
Доставка
Нова Пошта
SAT

Оплата
Готівкою, Безготівкою (з ПДВ та без ПДВ), закупівлі та тендери Prozorro, Visa/MasterCard

Розстрочка
Можливо придбати товар на виплату від наступних банків:
Monobank
Приват Банк
Альфа Банк
Клієнти компанії Arpal
distance
нагору